Діагностичне відділення

Усі обстеження в одному місці

Задати питання

Функціональна діагностика

Функціональна діагностика – це комплекс обстежень визначення стану життєво-важливих органів та систем людини. Проводять такі обстеження за призначенням лікаря. Завдяки діагностиці можна виявити різноманітні захворювання на будь-яких стадіях їх розвитку.

Призначає діагностичне дослідження лише лікар, який вас лікує. Він же оцінює результати та підбирає індивідуальну програму лікування.

У клініці Євромед проводять такі види функціональної діагностики:

УЗД дослідження

За допомогою ультразвукової діагностики лікар може досліджувати стан тканин та внутрішніх органів. Переваги УЗД:

 • Максимальна безпека
 • Максимальна інформативність
 • Без опромінення
 • Без болю
 • Сучасне обладнання Toshiba
 • 3D та 4D УЗД вагітних
 • УЗД з доплерографією вагітних

У Клініці Євромед проводиться широкий спектр послуг УЗД. Повний перелік та вартість вказані у розділі ПРАЙС

ЕКГ

Електрокардіографія – швидкий та точний результат роботи серцево-судинної системи із розшифровкою за 15 хвилин. Дозволяє виявляти порушення на різних стадіях хвороби – від перших ознак до уточнення локалізації ушкодження серцево-судинної системи. 

Добова ЕКГ по Холтеру

Функціональний метод діагностики серцевого ритму, який фіксує всі зміни у роботі серця та артеріальний тиск протягом 24 годин в умовах повсякденного життя – у період різної активності, при неспанні, а також під час сну.

Встановлення та зняття апарату відбувається у нас в клініці. Апарати мають мініатюрні розміри та не доставляють дискомфорту при носінні.

Підготовка до холтерівського обстеження:

 • Чоловікам перед обстеженням необхідно поголити груди.
 • Жінкам на період обстеження заборонено носити бюстгальтер.
 • Заборонені водні процедури та вплив магнітного поля.

Ендоскопія

Ендоскопія – це сучасне обстеження слизових оболонок внутрішніх органів, що проводиться за допомогою відеообладнання.

Переваги ендоскопії:

 • Швидкий результат – лікар за допомогою камери бачить результат на моніторі. Розшифровку отримуєте одразу після обстеження
 • Сучасне обладнання – обстеження відбувається на новітньому устаткуванні за допомогою сучасного зонда, який передає зображення високої якості.
 • Найкращі фахівці – наші лікарі мають великий досвід проведення ендоскопічних досліджень, проведено не одну тисячу діагностик
 • Обстеження «Уві сні» – за бажанням та станом здоров’я пацієнта, ми пропонуємо проходити обстеження «уві сні». Занурюємо пацієнта в короткий сон на 10-20 хвилин і пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів. Обстеження «уві сні» проводиться під контролем лікаря-анестезіолога
 • Дотримання санітарних норм проведення процедури. Усі інструменти та обладнання проходить стерилізацію. Інструменти зберігаються у асептичних умовах.

Відповіді на найчастіші питання:

Як підготуватися до ендоскопії

Як підготуватись до конкретного виду обстеження, Вам обов’язково розповість лікар перед процедурою. Загальні рекомендації зводяться до наступного:

 • У день процедури не можна їсти
 • При ендоскопії товстої кишки з вечора не їсти, а також необхідно зробити клізми ввечері та вранці перед процедурою.

Протипоказання до ендоскопії

Перед процедурою потрібна консультація лікаря для уточнення можливих протипоказань. Протипоказанням до проведення ендоскопічного обстеження є:

 • Наявність рубців чи інших ушкоджень на слизових оболонках внутрішніх органів
 • Важкі ступені гіпертонії
 • Легенева та серцева недостатність
 • Порушення згортання крові

Скільки триває ендоскопія

За часом процедура займає трохи більше 15-30 хвилин. Всі одноразові матеріали надає клініка – пелюшка, бахіли, маска, серветки.

Є кілька видів ендоскопічних досліджень, залежно від цього, який орган оглядають. Такі обстеження дозволяють встановити точний діагноз і вибрати відповідний метод лікування.

Гастроскопія (ЕГДС)

За допомогою гастроскопії лікар візуально обстежує слизову оболонку стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Огляд проводиться за допомогою гастроскопа – гнучкий зонд із камерою, який вводиться через рот та стравохід у шлунок. На моніторі буде видно найдрібніші зміни слизової поверхні. У ході процедури лікар може не лише обстежити, а й за необхідності, брати зразки слизової оболонки на аналіз за допомогою спеціальних інструментів.

Мета гастроскопії – виключити чи підтвердити діагноз. Діагностуються всі форми виразкової хвороби, гастрити, езофагіти, пухлинні на ранніх стадіях.

Колоноскопія

Колоноскопія – сучасний метод дослідження слизової оболонки кишківника. Це найбільш точний метод дослідження, що не має аналогів у діагностиці та лікуванні. За допомогою цієї процедури лікар оглядає слизову оболонку, оцінює тонус і здатність до скорочення, при необхідності бере тканини для дослідження.

За допомогою колоноскопа можна також проводити лікування – зупиняти кровотечі, видаляти сторонні тіла, видаляти невеликі поліпи і доброякісні новоутворення та ін.

Колоноскопію можна проводити “уві сні” – занурення пацієнта в медикаментозний сон на 10-20 хвилин. Пацієнт не відчуває дискомфорту і легко виходить зі сну.

Ректороманоскопія  

Ця процедура дає можливість детально досліджувати ті частини кишечника, які візуалізуються при інших методах обстеження. Лікар може оглянути через камеру слизову оболонку прямої кишки, анального каналу і нижнього відділу сигмовидної кишки на глибині 25 см від анального кільця. Сучасна процедура дозволяє лікареві не лише діагностувати захворювання, але брати тканини для проведення досліджень.

Кольпоскопія

Це сучасний метод діагностики за допомогою кольпоскопа. Лікар під час дослідження проводить огляд стінок піхви та шийки матки.

Процедуру кольпоскопії відносять до ряду обов’язкових видів обстеження, які необхідні профілактики серйозних захворювань. Жінки фертильного віку повинні проходити таку процедуру раз на рік, а жінки старшого віку – раз на півроку.

Мета кольпоскопії – раннє виявлення патологій, які піддаються лікуванню. Тривалість процедури – 5 хвилин.

Прайс на всі види досліджень

Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я. Стаття має інформаційний, довідково-ознайомчий характер

Якщо Ви вагаєтесь з вибором спеціаліста або послуги, або у Вас є питання, то заповніть форму нижче

  Поля, позначені *, є обов'язковими для заповнення