location

Ул.Конрада Гампера, 1а
г.Краматорск, Донецкая обл

location

Вул.Конрада Гампера, 1а
м.Краматорськ, Донецька обл

location

+38 (050) 10-42-100

location

+38 (050) 10-43-100

backtotop
лечение геморроя краматорск

Лікування геморою

Задати питання

Лікування геморою залежить від стадії та симптомів захворювання. На початковому етапі зазвичай використовують безопераційні методи дії.

Консервативне лікування геморою

Для досягнення стійкого ефекту лікування має бути комплексним. Крім призначення ліків, велику увагу приділяють правильному харчуванню, заходам особистої гігієни.

Основні компоненти терапії:

  • Дієта . З харчування слід виключити гострі страви, прянощі, міцний чай та каву. Для корекції випорожнень та нормалізації ваги рекомендується обмежити борошняне, солодощі. У раціоні має бути більше овочів, фруктів, кисломолочних продуктів, висівок, олії.
  • Корекція способу життя . У це поняття входить відмова від шкідливих звичок, підйому тяжкості, зміцнення м’язів промежини за допомогою спеціальних вправ.
  • Гігієнічний догляд . Після кожного акта дефекації слід підмиватися звичайною проточною водою або відварами трав. Для витирання краще використовувати м’який туалетний папір без барвників та ароматизаторів.
  • Лікарські засоби . Підбір медикаментозного лікування здійснюється лише фахівцем! Схема препаратів індивідуальна кожному за пацієнта. Все залежить від загального стану організму, віку, наявності/відсутності хронічних захворювань, переносимості препаратів, клініки геморою.

У лікуванні геморою зазвичай використовують кровоспинні, протизапальні, антитромботичні та антибактеріальні засоби.

Важливо! Не слід забувати, що при вагітності та грудному вигодовуванні прийом деяких медикаментів може бути протипоказаний. Якщо Ви виношуєте дитину або годуєте грудьми, обов’язково повідомте про це лікаря.

Оперативне лікування геморою

У пізні стадії геморою, коли консервативні методи не ефективні, потрібне хірургічне втручання. Без операції не обійтися також у разі ускладнень.

У медичному центрі «Євромед» перевага надається сучасним малоінвазивним методикам:

  • Лазерна абляція гемороїдальних вузлів.
  • Хірургічне лікування хронічних анальних тріщин.

Перевага малотравматичних методик: операція проходить безболісно, ​​не потребує госпіталізації та тривалої реабілітації.

У відновлювальний період не можна піднімати тяжкості, приймати теплові процедури.

У чому небезпека самолікування геморою

Деякі пацієнти соромляться поводитися з такою делікатною проблемою навіть до лікаря. Вони починають читати інтернет, намагаючись відшукати там симптоми свого захворювання і лікувальні заходи, що проводяться при них.

Такий підхід вкрай небезпечний . Справа в тому, що деякі патології мають подібні ознаки, підходи до терапії у них можуть бути зовсім різними. Саме тому діагностикою та лікуванням хвороб має займатися лише професіонал, а саме – лікар проктолог!

Інші пацієнти обговорюють проблеми здоров’я з друзями/родичами та самовільно приймають препарати за їхньою порадою. Так робити також не можна! Що допомогло одному пацієнту, може не лише не допомогти іншому, а й навіть завдати йому шкоди.

Не тягніть із візитом до лікаря. Це може призвести до погіршення перебігу захворювання та ускладнити лікувальний процес.

Автор статті: Моісєєв К.БЛікар хірург, проктолог, ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Досвід 33 роки

Моісєєв Костянтин Борисович

Лікар хирур, проктолог, ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Досвід 33 роки

Записатися на прийом

Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я. Стаття має інформаційний, довідково-ознайомчий характер

Якщо Ви вагаєтесь з вибором спеціаліста або послуги, або у Вас є питання, то заповніть форму нижче

    Поля, позначені *, є обов'язковими для заповнення