Терапія

Рання діагностика, лікування та профілактика захворювань внутрішніх органів

Задати питання

Прийом пацієнтів з 18 років

Коли звертатися до терапевта

Терапевт – це лікар, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різних захворювань внутрішніх органів. Відвідування терапевта необхідне при записі в басейн, спортивні секції, оформлення путівки до санаторію, довідки до ВУЗу, при плануванні вагітності, перед оперативним втручанням, за наявності хронічних захворювань тощо.

Терапевта необхідно відвідати у тому випадку, якщо не можете зрозуміти, що з Вами не так і чим викликаний певний симптом.

Терапевт Клініки Євромед у м.Краматорськ – це лікар, який має знання з усіх напрямків медицини. Коли пацієнт не може сформулювати, що саме та як у нього болить, необхідно звернутися до терапевта. Саме він визначає, що необхідно діагностувати та виявляє можливі причини захворювань. А за потреби вже направляє до вузького фахівця.

Записатися на прийом до терапевта слід за наявності симптомів:

 • Утруднене дихання
 • Домішки крові у мокроті
 • Шум чи біль у вухах
 • Нудота, печія, біль у шлунку
 • Порушення стільця
 • Швидка стомлюваність
 • Поколювання або часте оніміння кінцівок
 • Підвищений або знижений артеріальний тиск
 • Безсоння, тривожні стани

У Клініці Євромед НЕ ВЕДУТЬ прийом хворих з ознаками ГРВІ та COVID-19

Чим ми можемо допомогти

У клініці Євромед веде прийом лікар-терапевт Лисицька Ірина Андріївна. Уважно вислухає Вас та доступною мовою пояснить, чому це сталося та підбере оптимальну програму лікування та спостереження для Вас.

У клініці працюють лікарі всіх напрямків, тому, якщо знадобиться консультація вузького спеціаліста, Вам не доведеться їздити з однієї лікарні до іншої, стояти у черзі. Вас одразу направлять до вузького спеціаліста. Також, за потреби, тут у клініці можна буде провести УЗД обстеження та лабораторну діагностику.

У клініці Євромед медикаментозне лікування проходить під наглядом лікаря амбулаторно або в умовах денного стаціонару .

Первинна консультація

Первинний прийом терапевта починається з історії хвороби. Лікар буде запитувати Вас про симптоми, скарги, про ліки, про спосіб життя, про харчування, про наявність шкідливих звичок, важкі умови роботи, стресові ситуації, хронічні захворювання.

Після опитування лікар проводить огляд пацієнта (аускультацію, перкусію та пальпацію), досліджуючи ділянку, на яку скаржиться пацієнт. З первинного огляду ставиться попередній діагноз і складається план лікування. При необхідності призначаються додаткові лабораторні аналізи та діагностичні дослідження, що направляють до вузького фахівця.

Як підготуватися до консультації

Попередньої підготовки прийом у терапевта не потребує. При собі необхідно мати історію хвороби, результати останніх обстежень та аналізів (за їх наявності).

Обов’язково лікарю необхідно розповісти про перенесені раніше оперативні втручання, травми, хронічні захворювання, спадкові хвороби та про лікарські препарати, які приймаєте на постійній основі.

Фахівець

Лисицька Ірина Андріївна

Терапевт
Лікар вищої категорії

Досвід 37 років

Записатися на прийом
 • Закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького за спеціальністю “Терапія”

Статтю перевірено лікарем-терапевтом Лисицької І.А.

Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я. Стаття має інформаційний, довідково-ознайомчий характер

Якщо Ви вагаєтесь з вибором спеціаліста або послуги, або у Вас є питання, то заповніть форму нижче

  Поля, позначені *, є обов'язковими для заповнення